Zdraví a krása

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Úvod

Ukázkový článek


Od  nepaměti se ženy i muži rádi zdobí. Nabízím krásné šperky českého výrobce - jabloneckou bižuterii s dvouletou zárukou. 

Zavítejte do mého obchůdku se šperky a udělejte radost sobě i vašim blízkým krásným šperkem. Ryze české jablonecké výrobky splňující veškeré hygienické a zdravotní normy EU svojí cenou a kvalitou bezkonkurenční.

Zlacené šperky jsou pokoveny 18 Kt zlatem technologií subage, která je momentálně absolutní špičkou ve svém oboru. Díky technologii subage jsou výrobky odolné proti působení lidského potu, vody-i mořské, otěru atd. a při běžném používání Vám vydrží celou řadu let.
Abychom zabránili zneužití našeho zboží, jsou veškeré výrobky opatřeny vlastním registrovaným puncem, jež rovněž vyjadřuje jedinečnost našeho zboží na trhu. Šperky jsou ručně vyráběny v České republice.
Pokud mám zboží doma hned odesílám při platbě na účet anebo dobírkou. Záleží na domluvě.
Ve většině případů je zboží dostupné během 3-14 prac.dnů. Ke zboží obdržíte záruční list, který slouží i jako reklamační list, kde je uveden i postup v případě reklamace.
• Ke každému zboží obdržíte i skládací krabičku, kterou lze jednoduše složit.
• K magnetickým náramkům je krabička již hotová, tzn. magnetický náramek je již v krabičce umístěn.
• Pokud byste chtěli šperk věnovat jako dárek, nabízíme luxusní červenou semišovou krabičku na prsteny, náušnice či přívěsky ve tvaru srdíčka. Cena 30,-- Kč. V případě zájmu,napište o objednávce, že si přejete dárkové balení šperku.
Veškeré šperky, které si objednáte, jsou vyrobeny speciálně pro Vás. To znamená, že neleží někde ve skladu kde ztrácí lesk, ale z dílny jdou přímo k Vám.
Poslední komentáře
01.04.2015 22:48:12: www.oricosmetics.cz Oriflame registrace www.ori-cosmetics.cz Oriflame katalog www.krasa365.cz Orif...
13.01.2013 12:49:20: Dobrý den, korálek obchod Korálek World Vám nabízí korálky a komponenty pro Vaši vlastní korálkovou...
 
Antonie Šmídová, tel: +420 777 055 436, 723 865 746, antonie.smidova@seznam.cz